İnsan Kaynakları Politikamız

Güvenal Gaz A.Ş olarak şirketimizde dayanışma ve işbirliğinin hâkim olduğu en değerli kaynak olan ‘ÖNCE İNSAN’ sloganından hareketle ürün ve hizmet kalitesinin çalışanlarımıza endeksli olduğunun bilincindeyiz. Bu minvalde çalışanlarımızın kendilerini çağın gereksinimlerine uygun olarak yetiştirmelerine de olanak sağlamaktayız.


İnsan Kaynakları Uygulamalarımız

Kuruluşumuzdan bu yana çalışanlarımız şirketimiz için en önemli kaynağımız. Onların kalitesi ürün ve hizmet kalitemizin en büyük güvencesi. Personel seçimlerinde gösterdiğimiz titizlikleri gelişim programlarında da sürdürmekteyiz. Personelimizin ve bayilerimizin gelişimiyle Türkiye’nin bugün ve yarınlarına da katkı sağlamaktayız. Öncelikle personellerimizin performanslarının gelişimi ve değişimini karşılayarak onların hatalarını minimize ederek onların görüşlerinden de faydalanarak Bayi ve müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılamak etkin bir iletişim ilkemiz olarak benimsenmiştir. Üstün ve kaliteli eğitimlerle sadece ofiste değil her büro personelimizin sahada da tecrübe kazanmasını sağlayarak onlara mesleki anlamda da değerler katıyoruz. Her geçen gün artan bayi sayımızla ve çalışanlarımızla ülkemize katmış olduğumuz değerle biz Güvenal gaz ailesiyiz. Gurur Duyuyoruz.


Gizli Müşteri Politikamız

Bayilerimizin Hizmet Yeterliliği ve kalitesi açısından müşteri memnuniyetinin maksimum düzeyde sağlanılması için her ay Profesyonel bir firma tarafından yapılan “Gizli Müşteri” uygulaması ile ürün ve hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutarak %100 Müşteri Memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktayız.