Özel sektör dönüşüm ödülü Güvenal Gaz'ın

Dünya yazılım devi SAP 15 Mart Perşembe günü JW Marriott Hotel Ankara'da Akıllı kurumlar başlığı altında SAP Forumu gerçekleştirdi. Kamu kurumu ve Özel sektörden bir çok firmanın katıldığı SAP Forum'da yılın Özel Sektör Dönüşüm Ödülü'nü Güvenal Gaz adına Şirket Genel Müdürü Yusuf AYDIN aldı. 
Yusuf Aydın konuşmasında, SAP süreci zor ve zahmetli bir süreç ancak iyi bir ekibiniz varsa ve iyi bir danışmanlık şirketi ile çalışıyorsanız proje başarı ile sonuçlanıyor. bizim projemizde başarılı bir şekilde sonuçlandı, projede emeği geçen bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum diyerek sözlerini sonlandırdı.
Ayrıca Genel Müdür Yardımcısı Enes AYDIN, özel oturumlarda Güvenal Gaz'ın SAP sürecini, sağlık bir SAP projesi için nelere dikkat edilmesi gerektiğini ve deneyimlerini katılımcılar ile paylaştı.

Devamı

Yeni istasyonlarımız ile size daha yakınız-Muğla/Ortaca

Kemaliye Mahallesi Dalyan Atatürk Bulvarı No:265 Ortaca/Muğla adresinde yer alan Ortaca şubemiz açıldı. İçerisinde market, yıkama ünitesi, mescit ve dinlenme alanları bulunan şubemiz misafirlerimizi en iyi şekilde karşılayacaktır. Güvenal Gaz'ın LPG, Türkiye Petrolleri'nin akaryakıt kalitesini müşterilerimize sunmaktayız.

Devamı

Yeni istasyonlarımız ile size daha yakınız-Kuşadası

Bayraklıdere Mahallesi Selçuk Bulvarı No:24 Kuşadası/AYDIN adresinde Kuşadası istasyonumuz açıldı Aydın'da 4. istasyonumuz olan Kuşadası istasyonumuz Güvenal Gaz standartlarına uygun hale getirildikten sonra müşterilerimize hizmet vermeye başladı. Kuşadası'na tatile gidecek olan müşterilerimizin görmesini tavsiye ederiz.

Devamı

Yeni istasyonlarımız ile size daha yakınız-Bozüyük

Çarşı Mahallesi No:15/A Bursa Yolu 2 Küme Evler Bilecik/BOZÜYÜK adresinde Bozhüyük şubemiz faaliyete girdi. Şirketimizin bünyesine katıldıktan sonra 3 ay içerisinde tadilatı tamamlandı ve Eskişehir- Bursa istikametinde seyahat eden müşterilerimiz için mükemmel bir tesis ortaya çıktı. Bozhüyük şubemizde evinizdeki rahatlığı yaşayıp en iyi hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Devamı

Yeni istasyonlarımız ile size daha yakınız-Yalova

Merkez Mahallesi Malazgirt Caddesi No:1 Çiftlikköy/yalova adresinde 04.06.2017 tarihinde Yalova şubemiz faaliyete girdi. Yalova istasyonumuz özellikle Ege bölgesinden İstanbul istikametine giden müşterilerimize hitap etmekle beraber Çiftlikköy halkına da hitap etmektedir. istasyonumuz akaryakıt bayiliği Türkiye Petrolleridir.  istasyonumuzda market, yıkama, ücretsiz çay hizmetleri sunulmaktadır.

Devamı