15 Temmuz Demokrasi Ve Şehitler Günü Mesajı

15 temmuz 2016 gününde, aziz Türk Milleti'nin kararlı bir duruşu ile tüm dünya, Türkiye Devleti'nin demokrasi tarihinde bir milat noktasına şahit olmuştur. Hain darbe girişimini, inancı ve vatan aşkıyla bozguna uğratan Türk Milleti, bu toprakların istikbali olduğunu, vücudunu siper etme pahasına bir kez daha hatırlatmıştır. Biz de, 15 temmuz Demokrasi  ve Milli irade Günü'nde, vatanı ve milleti uğruna hayatını kaybeden 249 şehidimizi rahmetle anıyor, 2 bin 193 şükranlarımızı sunuyoruz...

Devamı

Yeni istasyonlarımız ile size daha yakınız-Kuşadası

Bayraklıdere Mahallesi Selçuk Bulvarı No:24 Kuşadası/AYDIN adresinde Kuşadası istasyonumuz açıldı Aydın'da 4. istasyonumuz olan Kuşadası istasyonumuz Güvenal Gaz standartlarına uygun hale getirildikten sonra müşterilerimize hizmet vermeye başladı. Kuşadası'na tatile gidecek olan müşterilerimizin görmesini tavsiye ederiz.

Devamı

Yeni istasyonlarımız ile size daha yakınız-Bozüyük

Çarşı Mahallesi No:15/A Bursa Yolu 2 Küme Evler Bilecik/BOZÜYÜK adresinde Bozhüyük şubemiz faaliyete girdi. Şirketimizin bünyesine katıldıktan sonra 3 ay içerisinde tadilatı tamamlandı ve Eskişehir- Bursa istikametinde seyahat eden müşterilerimiz için mükemmel bir tesis ortaya çıktı. Bozhüyük şubemizde evinizdeki rahatlığı yaşayıp en iyi hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Devamı

Yeni istasyonlarımız ile size daha yakınız-Yalova

Merkez Mahallesi Malazgirt Caddesi No:1 Çiftlikköy/yalova adresinde 04.06.2017 tarihinde Yalova şubemiz faaliyete girdi. Yalova istasyonumuz özellikle Ege bölgesinden İstanbul istikametine giden müşterilerimize hitap etmekle beraber Çiftlikköy halkına da hitap etmektedir. istasyonumuz akaryakıt bayiliği Türkiye Petrolleridir.  istasyonumuzda market, yıkama, ücretsiz çay hizmetleri sunulmaktadır.

Devamı

Tavşanlı istasyonumuzda Yenileme Çalışmaları Tamamlandı

Güvenal Gaz olarak Türkiye genelindeki istasyon ve bayilerimizle, araç kullanıcılarına kaliteli otogaz ve akaryakıt ürünleri sunmaya devam ediyoruz. Ürünlerimizin kalitesi kadar istasyon standartlarına da önem vererek kapsamda bazı istasyonlarında yenilemeler yaparak müşterilerimizin konforunu arttırıyoruz. Son olarak Kütahya Tavşanlı istasyonunu yenileyip, burada da yine sürücülerin her türlü ihtiyacını karşılamaya yönelik çalışmalar yaptık. Güvenal Gaz’ın Tavşanlı istasyonunda, diğer tüm şubelerimizde olduğu gibi, market, tuvalet, mescit, oto yıkama ünitesi ve dinlenme alanları mevcut.

Devamı