Başkanın Mesajı


Değerli arkadaşlar merhaba ;
 

1997 yılında kısıtlı imkân ve personelle yola çıktığımızda, piyasanın çetin koşulları ve acımasız rekabet ortamının karşısına Yaradan’ımıza ve vatanımıza olan inancımızı koyduk. Korkmadan yılmadan bugünlere geldik.

Güvenal Gaz felsefesindeki müşteri; iş yerinde bulunan en önemli kişidir. Müşteri bize bağımlı değildir. Biz ona bağımlıyız. Müşteri bizim işimizi engellemez, çünkü O, iş yapmamızın amacıdır. Biz ona iyi hizmet vererek iyilik yapmış olmayız. O bize imkânı verdiği için iyilik yapar.

Güzel vatanımızın dört bir yanına, herkesin hiçbir kuşku duymadan güvenle yakıtlarını ikmal edebilecekleri, güler yüzlü, eğitimli personel tarafından karşılanıp, ağırlanabilecek tesisler inşa ettik, faaliyete geçirdik. Sunduğumuz hizmetlerin karşılığında tüketiciden gelen küçücük bir tebessüm veya teşekkür, hizmet için daha çok bilinmemizi sağlamıştır. Bu inanç ve azimle hizmetin kalitesini biraz daha artırarak, ülkemize hizmet etmenin çıtasını daha çok yukarılara taşıdık.

75 il’de ilçelerden kasabalara kadar uzanan hizmet ağını her geçen gün biraz daha güçlendirmek azim kararlılığı içindeyiz. Bayilerimizi ticaret ortağı olarak görmekten ziyade Güvenal Gaz ailesinin asli bir ferdi olarak görmekte, yurdun her noktasında konuşlanmış gerçek bir Güvenal Gaz kuruluşu olduğu bilinciyle hareket etmekteyiz. Bayilerimizin doğru ve nitelikli hizmetinin aynı zamanda Güvenal Gaz bayrağına hizmet anlamına geldiği bilinmelidir.

Ülkemizin karşı karşıya olduğu sorunlardan en başta gelenlerden biri işsizliktir. Bu soruna elimizden geldiğince katkıda bulunmak amacı ile hareket ediyoruz. Bu vesile ile faaliyete geçirdiğimiz tesislerimizde her yıl bir önceki yıla göre katlayarak istihdam sayımızı artırdık. Artırmaya devam edeceğiz. Güvenal Gaz ailesinin en büyük mutluluğu daha çok vatan evladına istihdam sağlamaktır.

Anadolu’nun bağrından kopup gelen temiz ve yüzde yüz yerli öz sermayemizle ülkemin her karışına ilmik ilmik işlediğimiz tesislerimizi, yolu düşen herkesin güvenle girebileceği, alışveriş yapabileceği, ihtiyaçlarını karşılayabileceği, soluklanabilir alanlar olmasına devam etmesi ve hizmetin kalitesini daha da yükseltmek amacında olduğumuzu belirtmek isterim.

Bu azim ve kararlılık içinde Güvenal Gaz ailesinin her ferdi, her bayisi için yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ve şükran duygularımla…  

Saygılarımla
Basri AYDIN
Yönetim Kurulu Başkanı